KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997467
nr 1499 7467
Michal Tyszkiewicz. Landskap med slott. Signerad. Olja på duk, 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:12:19
31/10 12:33:25